TR EN

Basketbol U14-U16 Kız takımlarımızın kupaları Konyaspor Müzesinde…

24 Ocak 2020 Basketbol U14-U16 Kız takımlarımızın kupaları Konyaspor Müzesinde…

U14-U16 Basketbol Kız takımlarımız kulüp binamızı ziyaret ederek şampiyonluk kupalarını Konyaspor Müzesine konulmak üzere Genel Müdürümüz Bahri Bıçakçı’ya teslim ettiler.

Amatör Branşlar Koordinatörümüz Selçuk Buğdaycı, Basketbol alt yapı idari menajerimiz Yaşar Berber, kız takımları sorumlusu ve baş antrenörümüz Gamze Keskinkaya, antrenörümüz Hasan Şahin, oyuncularımız ve ailelerinin de hazır bulunduğu ziyarette bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Bahri Bıçakçı “Konyaspor’umuz her geçen gün bir futbol kulübü hüviyetinden uzaklaşarak bir spor kulübü olmaya doğru hızla ilerlemektedir. Burada en büyük pay özellikle amatör branşlara ve alt yapıya verdiği büyük önem nedeniyle kulüp başkanımız Sayın Hilmi Kulluk’a aittir. Gençlerimizin zihinsel, fiziksel gelişimlerinin yanı sıra iyi, adil, paylaşımcı ve sorumluluklarının bilincinde olan bireyler olarak yetişmeleri için kulübümüzün bütün imkânlarını seferber ediyoruz. Artık İttifak Holding Konyaspor Kulübü büyük ölçüde kurumsal kimliğimizi tamamlamış durumdayız. Bundan sonra saha sonuçlarıyla da doğru orantılı olarak Konyaspor markasını layık olduğu yere taşıyacağız. Bugün burada sizlerle ve ailelerinizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Başkanımız ve yönetim kurulumuz adına hepinizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi. 

Kupa teslim ziyaretinin ardından kulüp idari binamızı gezen antrenörlerimiz, basketbol U14-U16 kız takımlarımız ve aileleri, Genel Müdürümüz Bahri Bıçakçı ile birlikte günün anısına hep birlikte fotoğraf çektirdi. 

Sezon boyu mücadele ettikleri liglerde Konya Şampiyonluğuna ulaşan U14 takımımız ve Konya ikinciliğini elde eden U16 kız takımımız Bölge Şampiyonasında Konya’mızı temsil edecekler.

GALERİ